Regulamin serwisu

Zasady i procedury sprzedaży

Regulamin Serwisu

 1. Regulamin określa zasady sprzedaży oraz procedurę składania i realizacji zamówień na materiały edukacyjne i segregatory z aktami prawnymi oferowane przez Egzaminprawniczy.pl z siedzibą przy ul. Ks. Skorupki 5, 00-546 Warszawa, zwanej dalej Dostawcą.

 2. Materiały edukacyjne i segregatory z aktami prawnymi są sprzedawane przez Dostawcę na rzecz osób, które wyraziły chęć ich zakupu, zwanych dalej Klientem.

 3. Dostawca jest właścicielem i administratorem stron internetowych oraz dostarczycielem oferowanych za ich pośrednictwem materiałów i segregatorów:

  • www.EGZAMINPRAWNICZY.pl
 4. Jedną z oferowanych przez Dostawcę usług jest sprzedaż materiałów edukacyjnych przygotowujących do egzaminów prawniczych oraz segregatorów z aktami prawnymi. Materiały te są dostępne w formie cyfrowej oraz fizycznej.

 5. Sprzedawane materiały przygotowujące do egzaminów prawniczych są własnością intelektualną Dostawcy. Materiały te są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 6. Aktualne ceny materiałów edukacyjnych i segregatorów są dostępne na Stronach Dostawcy. Podane ceny są cenami brutto.

 7. Klient przed dokonaniem zakupu ma obowiązek zapoznać się z wersją demonstracyjną materiałów edukacyjnych sprzedawanych w formie cyfrowej dostępnych na Stronach Dostawcy.

 8. Po dokonaniu zakupu Klient otrzymuje dostęp do pełnej wersji zakupionych materiałów edukacyjnych w formie cyfrowej lub i / zakupionego segregatora z aktami prawnymi.

 9. Złożenie zamówienia na Stronie Dostawcy oznacza akceptację przez Klienta niniejszego Regulaminu oraz warunków zakupu.

Procedura składania i realizacji zamówień

 1. W celu złożenia zamówienia Klient wpłaca całkowitą kwotę za materiały edukacyjne lub segregatory podaną na stronie produktu za pośrednictwem systemu płatności internetowych lub przelewu bankowego.

 2. Zamówienie ma charakter przedpłaty. Klient otrzymuje materiały edukacyjne lub segregator po wpłynięciu należności.

 3. Podczas składania zamówienia klient zobowiązany jest podać co najmniej Imię, Nazwisko, ważny adres e-mail, numer telefonu oraz adres zamieszkania.

 4. Po dokonaniu płatności Klient otrzymuje potwierdzenie zakupu oraz, w przypadku materiałów cyfrowych, klucz licencyjny odblokowujący pełną wersję programu.

 5. Segregatory z aktami prawnymi są wysyłane kurierem w ciągu 7 dni roboczych od zaksięgowania płatności.

 6. Klient ma prawo do otrzymania faktury za zakupione towary/usługi. W przypadku chęci otrzymania faktury należy zaznaczyć odpowiednie pole dostępne podczas zamówienia „Chcę otrzymać fakturę”.

Zwroty/Reklamacje

 1. Klient ma prawo do złożenia reklamacji na podstawie pisma wysłanego na adres mailowy biuro@egzaminprawniczy.pl. W piśmie należy wskazać datę zakupu, numer zamówienia oraz adres mail z którego zostało złożone zamówienie.

 2. Klient przed zakupem ma obowiązek zapoznać się z Regulaminem Reklamacji i Zwrotów. Zakup jest równoznaczny z zaakceptowaniem Regulaminu Reklamacji i Zwrotów.

 3. Regulamin Reklamacji i Zwrotów dostępny jest na stronie: https://egzaminprawniczy.pl/reklamacje-i-zwroty/