Egzamin na aplikację 2024 – szczegółowe informacje

Egzamin prawniczy na wszystkie aplikacje

Czeka Cię egzamin na aplikację w 2024 roku? Pomożemy Ci się do niego przygotować. Mamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu wsparcia w nauce do egzaminów ustnych i pisemnych. Wiemy, jak się uczyć oraz jak tworzyć bazy pytań, które powtórzą się na właściwym teście oraz jak usystematyzować wiedzę i motywować do nauki. Pomagamy przyszłym aplikantom następujących specjalizacji:
  • aplikacja radcowska,
  • aplikacja adwokacka,
  • aplikacja komornicza,
  • aplikacja notarialna,
  • aplikacja sędziowska i prokuratorska,
  • aplikacja sędziowska uzupełniająca.

JEŚLI PRZYGOTOWUJESZ SIĘ DO EGZAMINU, Z PEWNOŚCIĄ ZAINTERESUJĄ CIĘ NASZE PRODUKTY, KTÓRE POZWOLĄ TOBIE SZYBKO I SKUTECZNIE PRZYSWOIĆ NIEZBĘDNY MATERIAŁ:

Nasza oferta ma kompleksowy charakter. Wybierając znajdujące się w niej produkty, uzyskasz mobilny dostęp nie tylko do aktualnej treści aktów prawnych, ale i do testów przygotowanych do egzaminu na konkretną aplikację. Będziesz mógł uczyć się w różnych trybach i w wybrany sposób zależnie od tego, co daje w Twojej sytuacji najlepsze rezultaty. Dzięki temu proces przygotowania się do egzaminu wstępnego, choć trudny i długi, z pewnością będzie skuteczny. Usystematyzowanie wiedzy, szybki dostęp do aktów prawnych i regularność pozytywnie wpłyną na Twoje osiągnięcia w codziennej pracy prawnika.

Jak pomagamy się przygotować do egzaminu na aplikację w 2024 roku? 

W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie przygotować się do egzaminów wstępnych na aplikację. Stworzyliśmy bazy wiedzy i produkty, które są wsparciem prawników na różnych etapach ich kariery zawodowej. Są dopracowane, aktualne i tworzone po konsultacjach z grupami, do których są skierowane. Poniżej zamieściliśmy odnośniki do poszczególnych sekcji. Klikając w nie, będziesz mógł przenieść się do informacji na temat poszczególnych rodzajów aplikacji, materiałów do nauki an egzamin oraz oferowanych przez nas narzędzi pomocniczych.

Jakie produkty oferujemy w ramach wsparcia w przygotowaniu do egzaminu na aplikację w 2024 roku? 

Wiemy, że egzamin na aplikacje w 2024 roku, podobnie jak w poprzednich latach, nie będzie należeć do najłatwiejszych. Od aplikantów wymaga się:
  •  aktualnej wiedzy,
  • doskonałej znajomości przepisów,
  • prawidłowej interpretacji norm prawnych.
Jednak przede wszystkim pytania testowe sprawdzają coś jeszcze: to, czy aplikant usystematyzował swoją wiedzę. To właśnie na tym się koncentrujemy. Wiemy, że prawnicy to grupa ludzi, którzy kochają naukę, potrafią szybko przyswajać wiedzę i nastawiają się na to, że będą robić to przez całe życie. Stawiamy na to, aby nasze narzędzia pomagały usystematyzować już zdobytą wiedzę, powtarzać ją regularnie i kontrolować postępy. Możesz skorzystać z aplikacji mobilnych, które dadzą Ci dostęp do aktualnych treści aktów prawnych z Twojego telefonu. Wykupienie licencji pozwoli Ci uniknąć konieczności sięgania do drogich kodeksów, drukowania ustaw i rozporządzeń. Wprowadziliśmy na rynek również aplikację, w której zebraliśmy testy prawnicze. Baza ich pytań średnio w 98% pokrywa się z bazą zadań pojawiających się na egzaminach wstępnych na poszczególne aplikacje. Dzięki temu wiemy, że narzędzie jest przydatne i skutecznie wspiera podczas nauki. Przyjazny interfejs, liczne udogodnienia dla użytkowników i atrakcyjna cena sprawiają, że z nasze aplikacje wybiera coraz więcej prawników i aplikantów. Dzięki nim możesz uczyć się tam, gdzie chcesz, oszczędzać na kupowaniu książek prawniczych i drukowaniu notatek.

Produkt fizyczny dla tradycjonalistów – segregatory dla prawników, którzy lubią mieć akty prawne i notatki w wersji papierowej 

Wiemy, że nie każdy lubi nowoczesne i mobilne narzędzia do nauki. W związku z tym dostarczamy też produkty fizyczne: segregatory dla prawników, w których znajdują się akty prawne wymagane dla danej specjalizacji. Możesz po nich pisać i wklejać do środka dodatkowe notatki — słowem, robić wszystko, co pomoże Ci w nauce.

Czeka Cię egzamin na aplikację w 2024 roku? Nie zwlekaj – sięgnij po narzędzia do nauki

Zbliżający się egzamin na aplikację w 2024 roku dla wielu osób jest źródłem stresu, niepewności i poczucia dezorganizacji. Jednak pamiętaj, że to olbrzymia szansa na rozwój zawodowy, podnoszenie swoich kwalifikacji i większe zarobki w przyszłości. Egzamin wstępny zarówno w wersji ustnej, jak i pisemnej, wnikliwie sprawdza wiedzę kandydatów. Jeśli jednak dobrze się do niego przygotujesz, będzie jedynie formalnością. Pomożemy Ci zadbać o to, aby regularny trening pomógł osiągnąć oczekiwane rezultaty. Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy i wysokiej skuteczności potwierdzonej pozytywnymi opiniami prawników, którzy dotychczas z nami pracowali. Wielu z nich już zakończyło aplikację, inni są w trakcie – Ty również możesz do nich dołączyć.