Cennik testów prawniczych i aktów prawnych 2024

Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb prawników działających w różnych dziedzinach. Przez lata projektowaliśmy narzędzia, które współcześnie wspierają w osiąganiu satysfakcjonujących wyników na egzaminach ustnych i pisemnych na aplikacje. Wiemy, że dostarczamy produkty najwyższej jakości — zarówno w wersji mobilnej, jak i fizycznej. Pomagają usystematyzować wiedzę, kontrolować postępy oraz powtarzanie tego, co już się przyswoiło. 

Stawiamy na najwyższą jakość, ale nie zapominamy również o tym, że nasze produkty powinny mieć atrakcyjne ceny. W związku z tym programy i segregatory są dostępne w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas najlepsze narzędzi do nauki, na które będziesz mógł sobie pozwolić niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju zawodowego jesteś. Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące cen i pakietów, które oferujemy. 

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci wybrać najlepsze nrzedzia i dostosować nasze usługi do Twoich potrzeb. Odpowiemy na pytania, porównamy konkretne warianty i podpowiemy Ci, co wybrać.

 

Cena: Testy prawnicze 2024 – ile kosztują nasze usługi? 

Wiemy, że dla każdego kupującego ważna jest cena. Testy prawnicze w 2024 roku kosztują 

100 złotych. Jest to kwota, którą trzeba zapłacić za licencję dającą roczny dostęp do aplikacji. Koszt nie zmienia się zależnie od tego, jaką specjalizację wybierzesz. Jest oddzielnie ustalony dla każdej z nich. Ile kosztują testy prawnicze w 2024 roku? W przeliczeniu na miesiąc dostęp do aplikacji to wydatek nieco ponad 8 złotych. 

Z czego wynika tak niska cena dostępu do aplikacji? Chcemy, aby nasz produkt był jak najbardziej dostępny dla przyszłych aplikantów. Stawiamy na dotarcie do jak najszerszego grona osób, które będą mogły skorzystać z naszych produktów. Mamy pewność, że spełnią Twoje oczekiwania.

 

Cena: Akty prawne 2024 – koszt dostępu do aplikacji 

Znajdziesz u nas też aplikację, w której są dostępne teksty różnych ustaw. Jaka jest cena? Akty prawne 2024 to nasza kolejna aplikacja, do której dostęp jest niedrogi. Możesz uzyskać licencję na rok za 100 złotych – w przypadku każdej ze specjalizacji (radcowskiej, adwokackiej, prokuratorskiej i sędziowskiej, sędziowskiej uzupełniającej, notarialnej i komorniczej). 

Przed zakupem bardzo ważny jest wybranie odpowiedniego rodzaju aplikacji. To do niego będą dostosowane treści, do których uzyskasz dostęp. Na naszej stronie znajdziesz też szczegółowe opisy oferowanych produktów, w tym informacje na temat interfejsu i tego, co znajduje się w aplikacji Akty prawne.

 

Cena: segregatory prawnicze 2024: ile to kosztuje? 

Oferujemy nie tylko produkty mobilne, ale również fizyczne. Jaka jest ich cena? Segregator prawniczy kosztuje od 100 do 156 złotych. W tym wypadku koszt produktu zależy od jego zawartości. Aby dowiedzieć się, ile trzeba zapłacić w konkretnej sytuacji, wybierz rodzaj aplikacji, zakres druku, format i rok egzaminu. Wówczas otrzymasz konkretną kwotę. Cena za nasze produkty nie jest jedynym kosztem, który ponoszą prawnicy podczas rozwoju swojej kariery zawodowej. O czym jeszcze należy pamiętać? Bardzo ważna jest cena za egzamin prawniczy w 2024 roku

 

Cena za egzamin prawniczy 2024: ile kosztuje? Ile wynosi opłata egzaminacyjna w 2024 roku? 

Ile kosztuje egzamin prawniczy w 2024 roku? Cena zależy od tego, na jaką aplikację się wybierzesz. Z innymi kosztami muszą się liczyć przyszli adwokaci czy radcowie prawni, a z innymi np. przyszli prokuratorzy oraz sędziowie. Poniżej znajdziesz informacje dotyczące tego, ile wynosi opłata egzaminacyjna w 2024 roku w różnych sytuacjach. 

 

Cena za egzamin prawniczy adwokacki 2024 

Cena za egzamin prawniczy adwokacki w 2024 roku wynosi 1125 zł. Jest ustalana przez Ministra Sprawiedliwości. Jeszcze niedawno jej charakter był związany z wysokością minimalnego wynagrodzenia prawnika. Po protestach ta zasada przestała obowiązywać.

 

Cena za egzamin prawniczy radcowski 2024 

Ile wynosi cena za egzamin prawniczy radcowski w 2024? Aby dostać się na aplikację, trzeba najpierw wnieść opłatę za przystąpienie do egzaminu. Przyszłych radców prawnych obowiązuje taka stawka jak adwokatów. W związku z tym musisz liczyć się z koniecznością zapłacenia 1125 zł. 

 

Cena za egzamin prawniczy komorniczy 2024 

Cena za egzamin prawniczy komorniczy w 2024 roku wynosi 1125 złotych. Jest to kwota taka sama jak w przypadku wspomnianych wcześniej grup. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przyszłym aplikantom opłatę pobiera się ze względu na konieczność pokrycia kosztów związanych z organizacją egzaminu. 

 

Cena za egzamin prawniczy notarialny 2024 

Ile wynosi cena za egzamin prawniczy notarialny w 2024? Aby dostać się na ten rodzaj aplikacji, również trzeba wnieść stosowną opłatę. Jej wysokość jest taka sama jak w przypadku kandydatów na aplikację np. radcowską i adwokacką. W związku z tym przyszłego notariusza czeka wydatek na poziomie 1125 złotych.

 

Cena za egzamin prawniczy sędziowski i prokuratorski 2024 

Jaka jest cena za egzamin prawniczy sędziowski i prokuratorski w 2024 roku? W takiej sytuacji przyszli aplikanci są trochę uprzywilejowani w porównaniu do innych grup. Wynika to z faktu, że nie muszą ponosić dodatkowych opłat, aby przystąpić do egzaminu wstępnego. Koszty organizacyjne pokrywa Ministerstwo Sprawiedliwości. 

Cena za egzamin prawniczy w 2024 roku to koszt, który muszą ponieść przyszli aplikanci. Aby go uniknąć, można zdecydować się na aplikację sędziowską lub prokuratorską. Decydując się na jedną z tych dwóch aplikacji, nie trzeba liczyć się z obowiązkiem opłacania samej aplikacji, a nawet można liczyć na stypendium.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom szeroki zakres produktów o najwyższej jakości. Nasze programy i segregatory są dostępne w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas najlepsze rozwiązania, spełniające Twoje potrzeby. Wszystkie szczegóły dotyczące cen i pakietów znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta.
Jesteśmy tu, aby pomóc Ci wybrać najlepsze rozwiązania i dostosować nasze usługi do Twoich potrzeb.

  • Wyczyść
  • Wyczyść
  • Wyczyść